Torrent Film indir, Torrent Dizi indir, Türkçe Dublaj, Torrent Oyun, Hoşgeldiniz! Giriş Yap veya Üye Ol

Son kalan nuh nuh Açlık Oyunları Jobs Para avcısı Lucy Para avcısı Escape Plan Good People (2014) kaptan phillips

Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2013 - 2014 - 2015 Yıllarında Gösterime Girecek Filmler !
#1
3-Duyuru 

[Resim: rU5r3.png]


[Resim: 13739796471.jpg]
Imdb
Pacific Rim (2013) - IMDb
Hakkinda
Daha fazla ne kadar epik olunabilir biz bilmiyoruz. Hellboy'un yönetmeni Guillermo del Toru Guillermo del Toro izleyicilere eşsiz bir bilim kurgu filmi sunmak için Legendary Pictures ile iş birliğine girmiş Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi'ni de filmin başrollerini paylaşıyorlar. Bir bilim kurgu olan filmde İnsanlık tehdit altındadır uzaylılarla savaşmak için, Jaegers ismi verilen robotları kullanacak ve Kaiju ismi verilen dev yaratıklarla savaşacaklardır.. Film 19 Temmuz 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13739756841.jpg]
Imdb
The Wolverine (2013) - IMDb
Hakkinda
En sevilen ve en vahşi süper karaman bir kez daha Hugh Jackman sayesinde geri dönüyor.
Serinin devam filminde Wolverine bu sefer Japonya'ya geçiyor ve samuraylarla savaşıyor. 1982'de dört bölüm halinde yayınlanan çizgi-roman bölümünden uyarlanacak olan filmde, Wolverine gerçek aşkı Mariko Yashida'yı bulmak için Japonya'ya gider. Ülkeye ulaştığında Mariko'nun soğuk kalpli bir iş adamıyla evlendiğini öğrenir.. Film 26 Temmuz 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13740987671.jpg]
Imdb
The Frozen Ground (2013) - IMDb
Hakkinda
Gerçek olaylara dayanan film, Alaska'nın kötü şöhretli seri katili Robert Hansen'in hikayesini anlatıyor. Hansen, yaşadığı çevrede saygı duyulan bir aile babası olarak tanınsa da, daha sonra 1980'lerde 24 (bu sayı kesin olarak bilinmiyor) kadını Alaska'da zorla kaçırıp öldürdüğü ortaya çıkan soğukkanlı bir cani olarak biliniyor.
Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ilk uzun metrajlı filmine imza atan Scott Walker üstlenirken, John Cusack'ı Hanson; Nicolas Cage ise filmde Hansen'in elinden kaçan genç bir kurbanın yardımıyla Hansen'i yakalamaya çalışan eyalet polisi olarak seyredeceğiz. Film 26 Temmuz 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13739829161.jpg]
Imdb
The Smurfs 2 (2013) - IMDb
Hakkinda
Şirinler'in 3 boyutlu olarak hazırlanan bu ikinci animasyon filminde , Şirine kötü kalpli cadıları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir , Bunu öğrenen Gargamel onun peşine düşer ve Şirine Gargamel tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Şirinler insanlarla iş birliği yaparak Şirine'yi kurtarmaya çalışırlar. Filmin orjinalinde Şirine'yi Katy Perry Gargamel'i ise Hank Azaria seslendiriyor. Film 31 Temmuz 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13739822801.jpg]
Imdb
Red 2 (2013) - IMDb
Hakkinda
2010 tarihli ve yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği gişe hiti Red filminin devamı olan yapımda kadroya Bruce Willis ve Mary-Louise Parker'ın yanı sıra Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Dean Parisot'ın üstlendiği filmin senaryosu ise bu sefer Erich Hoeber ve Jon Hoeber ikilisine ait. Film 2 Ağustos 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13740989961.jpg]
Imdb
2 Guns (2013) - IMDb
Hakkinda
Baltasar Kormákur ile Mark Wahlberg, "Contraband / Son Vurgun" dan sonra işbirliğine devam ediyor. Hem de yine aksiyonu bol bir macera ile...

Steven Grant'ın grafik romanından uyarlanan "2 Guns" aslında bir süredir gündemde olan bir proje. Hatta yönetmen olarak David O. Russell'ın, başrol içinde Vince Vaught'un adı geçiyordu. Birkaç kez değişen kadro sonunda netleşti. Filmde Mark Wahlberg'e Paula Patton ve Denzel Washington eşlik edecek. Birbirlerinden gerçek kimliklerini saklayan iki adamın yüklü miktardaki mafya parası peşindeki macerasını anlatan 90 Milyon dolar bütçeli film 2 Ağustos 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13740995071.jpg]
Imdb
Kick-Ass 2 (2013) - IMDb
Hakkinda
Kendi kostümünü kendisi yapan ve doğa üstü güçleri olmasa da kendisini suçla savaşçısı bir kahraman ilan eden Dave/, yeni maceralara sürüklenirken bir grup 'normal vatandaş' ile karşılaşır. Onlar da sıra dışı kostümlerle süper kahraman olmaya ve suçlularla mücadeleye atılmışlardır. Yeni ekip Justice Forever adını alırken, bu arada Red Mist'in büyük intikam planı da devreye girmek üzeredir...

Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse ve Yancy Butler da karşımıza çıkacak isimler. Film 2 Ağustos 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13739779591.jpg]
Imdb
Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) - IMDb
Hakkinda
Mitolojik bir kahraman olan denizlerin tanrısı Poseidon'un oğlu ve arkadaşları , canavarlar denizine doğru yola çıkarlar , amaçları mitolojik bir efsane olan Altın Yapağı'yı bulmaktır . Bu macera da onları birbirinden farklı sürprizler beklemektedir. Baş rollerini Logan Lerman, Alexandra Daddario ve Brandon T. Jackson'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Thor Freudenthal yapıyor. Filmin senaryosu ise 4 kişilik bir ekip tarafından hazırlanmış. Film 16 Ağustos 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741002001.jpg]
Imdb
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) - IMDb
Hakkinda
Clary, Pandemonium adlı bir gece kulübüne gider ve o akşam işlenen bir cinayete tanık olur. Bu anı gördükten sonra doğa dışı olaylar da peşini bırakmaz. Önce Valentine adında bir adam, annesi Jocelyn'i kaçırır. Kulüpte tanıştığı insanlardan kendisine yardım etmelerini ister. Karşılığında ise çok zor bir karar verir ve annesinin hiçbir zaman onaylamayacağı bir yola girer. Hem en iyi dostuyla kavga edecek, hem de aşıkın bilinmedik sularına dalacaktır...

Avrupa'da ve Amerika'da 2013 Ağustos'unda vizyona girecek olan film Cassandra Clare'nin romanından Pretty Little Liars tv dizisinin senaristliğini de yapmış olan I. Marlene King ve Jessica Postigo tarafından uyarlandı. Filmin yönetmenliğini ise Hollandalı sinemacı Harald Zwart üstleniyor. Film 23 Ağustos 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13739843531.jpg]
Imdb
Riddick (2013) - IMDb
Hakkinda
Kendi ırkının ihanetine uğrayan ve ıssız bir gezegende ölüme terk edilen Riddick hayatta kalmak için uzaylı yırtıcılarla mücadele eder ve her zamankinden daha güçlü ve daha tehlikeli olur. Galaksideki ödül avcıları Riddick'in intikam planı içinde kendilerine rehin bulmak için Riddick'in başına üşüşürler. Düşmanlarının tam da olmalarını istediği yerde olduklarını gören Riddick kendi gezegeni Furya'nın yok olmasını engellemek için oraya dönmeden önce korkunç bir intikam saldırısında bulunur. Film 6 Eylül 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741005291.jpg]
Imdb
R.I.P.D. (2013) - IMDb
Hakkinda
Jeff Bridges ve Ryan Reynolds, 3 boyutlu doğaüstü aksiyon-macera filmi olan R.I.P.D. Ölümsüz Polisler'de dünyamızı, diğer tarafa geçmeyi reddeden ve giderek daha zararlı hale gelen yaratıklardan kurtarmak için "öteki dünya" işleriyle uğraşan R.I.P.D (Ölümsüz Polisler Bürosu) adına çalışan iki polisi canlandırıyor.

Emektar şerif Roy Pulsifer (Bridges), tüm kariyerini R.I.P.D. adıyla bilinen efsanevi Ölümsüz Polisler Bürosu'nda sıradan insan kılığına girip korkunç ruhların izini sürerek geçirmiştir. Görevi ise dünyada masumların arasında saklanan özel suçluları tutuklayıp adaletin önüne çıkarmaktır.

Espirili bir kişiliğe sahip olan Roy'un yanına eskiden yükselen bir yıldız olan dedektif Nick Walker (Reynolds) atanınca, yeni ortaklar istemeyerek de olsa birinci sınıf bir takım çalışmasına saygı duyarak hareket etmek zorunda kalırlar.

Ölümsüz Polisler Bürosu'nun bu en iyi iki polisi, bildiğimiz yaşamı sona erdirebilecek bir komployu ortaya çıkarınca mucizevi bir biçimde yeniden evrensel denge sağlanmış olur ya da öbür dünyaya geçilen tünel, kızgın ruhları dünyamıza doğru yollamaya başlar...

R.I.P.D. Ölümsüz Polisler'in yönetmenliğini Robert Schwentke (Red), yapımcılığını ise Neal H. Moritz (Hızlı ve Öfkeli serisi, Ben Efsaneyim), Mike Richardson (Hellboy, Hellboy II: Altın Ordu) ve Michael Fottrell (Hızlı ve Öfkeli serisi, Live Free or Die Hard) üstleniyor. Film 6 Eylül 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13741009101.jpg]
Imdb
This Is the End (2013) - IMDb
Hakkinda
James Franco'nun evindeki partide Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer bir çok ünlü kıyamet günüyle karşı karşıya gelir. Ellerinde kısıtlı gıda kaynağı vardır ve dünya büyük bir kaosa sürüklenmektedir. Daha da kötüsü kaçınılmaz son yaklaştıkça herkesin içindeki hayvani hayatta kalma güdüsü daha çok açığa çıkacaktır!

Filmin yönetmenliğini Seth Rogen ile birlikte daha önce kendisiyle Yeşil Yaban Arısı filminde beraber çalışmış olan ve ağırlıklı olarak komedi tarzında işler üreten Evan Goldberg üstleniyor. İlginç senaryolu ve bol kahkahalı filmin kadrosunda Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi yıldız isimler yer alıyor. Film 13 Eylül 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13741030841.jpg]
Imdb
The Purge (2013) - IMDb
Hakkinda
Her sene belirli bir gün, sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalmadan bir suç işleme hakkınız olsaydı, ne yapardınız? Bir ailenin bir gece yaaşadığı hikayeyi anlatan The Purge’de dört kişinin kendilerini korumak için ne kadar ileriye gidebilecekleri test edilmektedir.

Davetsiz bir misafir James Sandin’in yıllık tecrit döneminde etrafı çevrili güvenlikli evine zorla girer ve bir aileyi parçalayacak olaylar yaratmaya başlar. Geceyi saklandıkları ve kaçtıkları canavarlara dönüşmeden geçirmek James’in, karısı Mary’nin ve çocuklarının yapması gereken bir görev haline gelmiştir. Film 13 Eylül 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13741018311.jpg]
Imdb
Runner Runner (2013) - IMDb
Hakkinda
Princeton'da okuyan genç ve parlak bir öğrenci (Justin Timberlake), okulu için kullanması gereken tüm parasını, online poker oynanan yasadışı bir kumar sitesinde oynadığı oyunlar için harcar. Her şey yolunda giderken yaptığı bir hata borç batağına sürüklenmesine ve belalı site yöneticisine (Ben Affleck) borçlanmasına neden olur.

Genç yönetmen Brad Furman tarafından yönetilen filmin senaryosu, daha önce de sıkça birlikte çalışan Brian Koppelman ve David Levien ikilisine ait. Film 27 Eylül 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13739772931.jpg]
Imdb
Despicable Me 2 (2013) - IMDb
Hakkinda
2010 yılında yayınlandıktan sonra 7'den 70'e tüm sinemaseverleri sinema salonlarına çeken animasyon filmi Çılgın Hırsız'ın devamı olan film yine bol kahkaha vaat ediyor. Film 04 Ekim 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741021711.jpg]
Imdb
Don Jon (2013) - IMDb
Hakkinda
Bu yılı en karlı kapatan oyunculardan olan Joseph Gordon-Levitt, hem yazıp hem de yönettiği romantik komedi Don Jon's Addiction'da Scarlett Johansson ve Julianne Moore gibi yıldız oyuncuları bir araya getiriyor.

2013 Sundance Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak olan film, modern bir Don Juan’ın, çekici bir sarışına aşık olduktan sonra bencilliğinden kurtulmak için çaba göstermesinin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

Filmde, Joseph Gordon-Levitt’e Scarlett Johansson ve Julianne Moore’un yanı sıra “Patron Kim?” dizisinin yıldızı Tony Danza ve daha birçok sürpriz isim eşlik ediyor. Film 18 Ekim 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13741026101.jpg]
Imdb
Seventh Son (2013) - IMDb
Hakkinda
John Gregory yedi oğlun yedinci oğludur. Yerli Casus yaşadığı yeri gece ortaya çıkan cadılardan, hayaletlerden ve canavarlardan korumaktadır. Ancak John artık genç değildir ve işini devam ettirecek bir çırak aramaktadır. Ancak yanına aldığı çırakların çoğu kalıcı olmayı başaramamıştır. Son umut genç bir çiftçinin oğlu olan Thomas Ward’dır. Thomas çoğu insanın geçmeyi başaramadığı eğitim sürecini geçebilecek midir? Noktalı ayakkabıları olan kıza güvenmeli midir? Thomas ülkenin en tehlikeli cadısı olan Anne Malkin’e karşı şansa sahip midir? Film 18 Ekim 2013'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13739833561.jpg]
Imdb
Thor: The Dark World (2013) - IMDb
Hakkinda
Marvel’ın "Thor: The Dark World" filminde, Thor’un beyaz perdedeki büyük macerası, dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, yaşı kainatın yaşına eş olan karanlık bir düşmandan kurtarmak için verdiği savaşla devam ediyor. Marvel’ın “Thor” ve “Yenilmezler”den sonraki bu filminde Thor, evrenin her yerinde düzeni yeniden sağlamak için savaşıyor ama intikam peşindeki Melakith’in başını çektiği kadim bir yarış, kainatı yeniden karanlığa döndürmek için geri dönüyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya gelen Thor şimdi en tehlikeli ve en özel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculuk, onu Jane Foster’la yeniden birleştirecek ve bizleri kurtarması için her şeyini feda etmek zorunda bırakacak.

Başrollerinde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Christopher Eccleston, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Kat Dennings, Ray Stevenson, Zachary Levi, Tadanobu Asano, Jaimie Alexander, Rene Russo ve Odin rolünde Anthony Hopkins’in oynadığı “Thor: The Dark World”ün yönetmenliğini Alan Taylor, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor. Film, Don Payne’in (son hali değil) bir hikayesinden esinleniyor. Senaryo ise Christopher Yost and Christopher Markus & Stephen McFeely’ye (son hali değil) ait. Senaryo, ilk kez 1962 Ağustos’unda yayınlanan çizgi roman “Journey into Mystery”de karşımıza çıkan, Marvel’ın klasikleşen Süper Kahramanı Thor’a dayanıyor. Film 1 Kasım 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13741028281.jpg]
Imdb
Ender's Game (2013) - IMDb
Hakkinda
'Ender's Game', 2070 yılında geçen, fütüristik bir film. Dünyaya yapılan bir 'uzaylı' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'Buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan IF isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri Andrew Ender Wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.

Orson Scott Card'ın romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryo ve yönetmen koltuğunda 2005 yılında çektiği 'Tsotsi' filmiyle 'Yabancı Dilde En İyi Film' Oscar'ını kazanan Gavin Hood bulunuyor. Film 1 Kasım 2013'te vizyona girecek.

Fragman
[Resim: 13739767541.jpg]
Imdb
The Hunger Games: Catching Fire (2013) - IMDb
Hakkinda
Katniss Everdeen'ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer "Quarter Quell" için yarışıyor.
Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins'in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat'e imza atan Simon Beaufoy. Filmin ülkemizde Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak adıyla 2013 kasımında sinemalarda olması planlanıyor.

Fragman
[Resim: 13739806961.jpg]
Imdb
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - IMDb
Hakkinda
Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk'un devam filmi olan yapım Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Film 13 Aralık 2013'te vizyona girecek.
Fragman
***************************************************
2014
***************************************************


[Resim: 13741508501.jpg]
Imdb
I, Frankenstein (2014) - IMDb
Hakkinda
Tarihin en ayrıksı karakterlerinden biri olan Frankenstein'ın üzerine çekilen onlarca filmden sonra yepyeni bir hikayeye odaklanan I Frankenstein, Dr. Victor Frankenstein'ın kendi elleriyle yarattığı canavarının hikayesini ele alıyor. Yaratıcısının soyadını alıp yola çıkan Adam, antik bir şehirde iki ölümsüz klan arasında yaşanan bir savaşa sürükleniyor. Bu karanlık ve vahşi kentte süregelen korkunç savaşın sıradışı yanı ise iki tarafın da ölümsüz varlıklardan oluşması oluyor.

Orijinali Mary Shelley tarafından Frankenstein or the Modern Prometheus ismiyle 1818 yılında yayınlanan hikaye, 1910 yılında ilk kez sinemaya uyarlandığından bu yana çeşitli örnekleriyle beyaz perdede canlandı. Bu son uyarlamanın yönetmen koltuğunda Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti ve Avustralya filmlerinin senaryolarını yazan Stuart Beattie bulunuyor. Film 24 Ocak 2014'te vizyona girecek.

Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741490251.jpg]
Imdb
300: Rise of an Empire (2014) - IMDb
Hakkinda
Çizgi-roman sanatçısı Frank Miller'ın kitabından uyarlanacak ve 300'ün öncesinde yaşananları perdeye taşıyacak olan film, Persler ile Atinalılar'ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı'na sahne olacak. Yeni filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor . Başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor. Film 7 Mart 2014'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741430041.jpg]
Imdb
Need for Speed (2014) - IMDb
Hakkinda
Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam almasını anlatan film 14 Mart 2014'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741497461.jpg]
Imdb
Captain America: The Winter Soldier (2014) - IMDb
Hakkinda
"Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır.

Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.

Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra kadroda Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi yine renkli isimler kaşımıza çıkacak. Filmin 11 Nisan 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.

Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741437691.jpg]
Imdb
The Amazing Spider-Man 2 (2014) - IMDb
Hakkinda
Peter Parker (Andrew Garfield) için yaşam çok yoğundur. Hem Örümcek Adam olarak kötü adamlarla çatışmakta, hem de sevgilisi Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek istemektedir. Peter, Gwen'in babasına Gwen'den uzak durmak üzere verdiği sözü unutmamıştır ama ondan uzak duramıyordur. Yeni kötü adam Electro ortaya çıkınca Peter için her şey değişecektir.. Film 25 Nisan 2014'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741459391.jpg]
Imdb
Godzilla (2014) - IMDb
Hakkinda
Radyo aktif etkiye maruz kalmış Godzilla'nın uykusundan uyanarak, şehire saldırmasıyla yaşanan olaylar anlatılıyor. Filmin 30 Mayıs 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.
Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741474551.jpg]
Imdb
Edge of Tomorrow (2014) - IMDb
Hakkinda
İnsanlık, Mimics olarak bilinen bir uzaylı ırkı ile savaş halindedir ve Çavuş Bill Cage (Tom Cruise), birden rütbesi düşürülene, sonrasında intihar görevinden hallice bir görev için eğitimiz ve malzemesiz bırakılana kadar savaş günü görmemiş bir memurdur. Cage dakikalar içerisinde öldürülür, kendisi ile birlikte bir Alpha götürebilmiştir. Ancak imkansız bir şekilde berbat günün başlangıcına uyanmakta ve tekrar tekrar savaşmak ve ölmek zorundadır. Uzaylı ile kurduğu direkt fiziksel kontakt, aynı vahşi savaşı sil baştan yaşaması için kendisini zaman döngüsüne atmıştır.Ancak her bir geçişte Cage daha sert, daha akıllı olmakta ve ilerleyen bir beceri ile Mimicleri öldürebilmektedir, Dünya’daki en iyi Mimic avcısı olan Özel Güçler savaşçısı Rita Vrataski (Emily Blunt) ise yanındadır. Cage ve Rita uzaylılara karşı savaş verirken, savaşı tekrarlayan herkes, uzaylı saldırganları ekarte etmek ve Dünya’yı kurtarmanın anahtarını bulma fırsatı haline gelmektedir. Film 30 Mayıs 2014'te vizyona girecek.
Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741451731.jpg]
Imdb
How to Train Your Dragon 2 (2014) - IMDb
Hakkinda
How to Train Your Dragon üçlemesinin heyecan verici ikinci filmi bizi yeniden Hıçkırık ve Dişsiz’in fantastik dünyasına beş yıl aradan sonra geri götürecek. Astrid, Snoutlout ve grubun geri kalanı ejderha yarışlarında birbirleriyle yarışırken, ayrılmaz ikili yolculuklara çıkıyor, bilinmeyen yerlere gidip yeni dünyaları keşfediyor. Maceralarından biri onları yüzlerce vahşi ejderhanın ve gizemli Ejderha Sürücüsü’nün yuvası olan gizli bir buz mağarasına sürüklüyor. İki dost kendilerini barışı korumak için bir savaşın ortasında buluyor. Film 20 Haziran 2014'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741469781.jpg]
Imdb
Untitled Transformers Sequel (2014) - IMDb
Hakkinda
Autobotlar ve Decepticonlar, gezegenden silinmiş durumdadır. Bununla birlikte bir grup güçlü ve zengin iş adamları ile bilimadamları, eski Transformer saldırılarından bir şeyler öğrenmeye çalışır ve kontrol edebileceklerinin ötesindeki teknolojinin sınırlarını zorlarlar.Bu sırada eski ve güçlü bir Transformer ırkı Dünyaya iniş yapmaktadır. Filmin 27 Haziran 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.
Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741402421.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2820852/
Hakkinda
Daha çekimlerine başlanmadı ama serinin yeni filmi 11 Temmuz 2014'de gösterime girecek.
Filmin konusu hakkında da herhangi bir bilgi yok. Ancak yönetmen konusunda değişikliğe gidilmesi şimdiye kadar hoş karşılanmış gibi görünmüyor. Justin Lin yerine James Wan yönetmen koltuğuna oturmuş fakat bir korku filmi yönetmeninin bu filmde ne kadar başarı sağlayabileceği de merak konusu.

Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741426001.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2103281/
Hakkinda
Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Cesar'ın kaçışının üzerinden on beş sene geçmiştir. Cesar diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Kıyamet sonrası San Francisco'sunda artık bilim insanlarının tek derdi, patlak veren bu büyük sorunu kontrol altına almak olacaktır. Filmin 18 Temmuz 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.
Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741453991.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2015381/
Hakkinda
Galaksinin uzaylılar tarafından istila edilmesiyle birlikte, sıra dünyamıza gelmiştir. Peki istila altında olan dünyayı kim kurtaracaktır? Kendi türlerinden hayatta kalan son uzaylı süper kahramanlar... Film 1 Ağustos 2014'te vizyona girecek.
Fragman
[Resim: 13741422861.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2592614/
Hakkinda
Resident Evil 6 filmi 2014'ün Eylül ayında vizyona girmesi bekleniyor. Konusu hakkında her hangi bir bilgi verilmemiş.
Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741446581.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2310332/
Hakkinda
The Hobbit serisinin 3. ve son filmi 17 Aralık 2014'te vizyona girecek.
Fragman
Yayınlanmadı.

***************************************************
2015
***************************************************


[Resim: 13741532051.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2488496/
Hakkinda
Star Wars serisine bir film daha ekleniyor. Konusu ve gösterime gireceği tarih daha belli olmasa da filmin 2015 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Yönetmen koltuğunda J.J. Abrams oturacak.
Fragman
Yayınlanmadı.

[Resim: 13741535111.jpg]
Imdb
http://www.imdb.com/title/tt2395427/
Hakkinda
İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor.
Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, başrollere Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi üç yeni isim katılıyor. Filmin 2015 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Fragman
Yayınlanmadı.Konu belli aralıklarla güncellenmeye devam edecektir.
[Resim: logo.png]
Cevapla
#2
Gerçekten çok sağlam bir konu olmuş. Eline, emeğine sağlık kardeşim. Thor, Percy jackson, Hobbit beklediğim favoriler arasında. Aslında birsürü güzel film var ama : Bruce Willis'li, Nicolas Cage'li, Vin Diesel'li. Sağlam çalışma..

Cevapla
#3
Benim Favorilerim Bunlar Arkadaşlar Konu Güncellendikçe Bende Yorumu Güncelleştirecem

Riddick (2013)

Hobbit: Smaug'un Viranesi (2013)

Captain America: The Winter Soldier (2014)

The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Fast & Furious 7 (2014)

Thor: The Dark World (2013)

Resident Evil 6 (2014)

The Avengers 2 (2015)

Need for Speed (2014)


Cevapla
#4
(18-07-2013, 16:18)AdkinScott Yazdı:  Gerçekten çok sağlam bir konu olmuş. Eline, emeğine sağlık kardeşim. Thor, Percy jackson, Hobbit beklediğim favoriler arasında. Aslında birsürü güzel film var ama : Bruce Willis'li, Nicolas Cage'li, Vin Diesel'li. Sağlam çalışma..

Sağ ol ben de özellikle yakında çıkacak olan RED 2 ve Percy Jackson'ı bekliyorum. Aslında konudaki bir iki film dışında kalan hepsi hemen çıksa da izlesem dedirtiyor bana Smile
Cevapla
#5
(18-07-2013, 16:29)TOggyS. Yazdı:  
(18-07-2013, 16:18)AdkinScott Yazdı:  Gerçekten çok sağlam bir konu olmuş. Eline, emeğine sağlık kardeşim. Thor, Percy jackson, Hobbit beklediğim favoriler arasında. Aslında birsürü güzel film var ama : Bruce Willis'li, Nicolas Cage'li, Vin Diesel'li. Sağlam çalışma..

Sağ ol ben de özellikle yakında çıkacak olan RED 2 ve Percy Jackson'ı bekliyorum. Aslında konudaki bir iki film dışında kalan hepsi hemen çıksa da izlesem dedirtiyor bana Smile

Aynen öyle. Çok güzel filmler var dediğin gibi. Çıksa da indirip izlesek Big Grin Rolleyes

Cevapla
« Önceki | Sonraki »


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Redirected (2014) - Türkçe Altyazı - 1080p - Torrentler Burn 1 464 14-02-2015, 14:19
Son Mesaj: Burn
BDRip 100 Degrees Below Zero (2014) - BDRip - Türkçe Dublaj - Torrent İndir - Download Throvision 4 1,430 22-05-2014, 09:57
Son Mesaj: Throvision
Bluray Virüs - The Flu (2013) - 1080p BluRay - DUAL [TR-EN] - Torrent İndir Throvision 1 785 15-05-2014, 23:35
Son Mesaj: Spidey
Bluray Virüs - The Flu (2013) - 720p BluRay - DUAL [TR-EN] - Torrent İndir Throvision 0 448 15-05-2014, 22:53
Son Mesaj: Throvision
  Pes exTReme 2014-Tek Link İndir-Hızlı İndir-Download Peace Sells 0 722 03-04-2014, 17:32
Son Mesaj: Peace Sells

Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir